(ВИДЕО) УБАВ ГЕСТ – ДВЕЈН ЏОНСОН ЗАПРЕЛ АВТОБУС ПОЛН СО ПАТНИЦИ: Луѓето биле воодушевени кога го виделе, но не очекувале дека ќе СЛЕДИ ОВА!

Актерот Двејн Џонсон ги воодушевил фановите ширум светот кога покажал дека може да живее како и сите обични луѓе, но само до еден момент.
Имено, тој одлучил да се прошета по крајот и во таа прилика снимал влог, сепак, не бил сам долго време.
Поминувајќи покрај автобус полн со туристи, Двејн доживеа нешто неочекувано. Меѓу патниците претежно биле дами кои скокнале од седиштето кога го виделе познатиот актер.
И прво разговарал со нив, прашувајќи ги:
– Здраво друштво, дали знаете каде можам да го најдам Рок? – во тој момент сите туристи скокнале да го сликаат.

Да потсетиме, Двејн неодамна ги коментираше хигиенските навики на некои познати личности и рече дека верува дека со доброто однесување и лошиот здив не може да постигне ништо, но додал дека постои цел свет на некапење кој е многу корисен за одржување на кожата, бидејќи ние природно се чистиме.

Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Тужба за СЗО: „Ми ја уништувате работата. Размислете …“

Сибирскиот претприемач ја има несреќата што неговата компанија се вика Омикрон и се занимава со …