(ВИДЕО) Што се крие зад виралната снимка на која се гледа како кумот го држи младоженецот во алкохолизирана состојба?

На социјалните мрежи се шири видео од венчавката на младиот Русин, Степан, на која се гледа младоженецот кого мора да го држат пред импровизираниот олтар за да извршат граѓанска венчавка.

@lordofelfs76Свадьба пошла не по плану 🤣Как не надо проводить мальчишник #свадьба #бухойжених #бухой #пранк


♬ Ya v momente – Dzharakhov & Markul


Би рекле дека младоженецот е во видно алкохолизирана состојба и изгледа не знае што се случува околу него.
Тој е придржуван од кумот додека се ниша покрај невестата.
Видеото потекнува од рускиот каскадер Артем Белошов, кој всушност го глуми Степан.
Многумина мислеле дека имаат хит на годината, но читајќи го описот на објавата на TikTok каде што беше објавено видеото, брзо се утврди дека се работи за шега.

Фото: Принтскрин/TikTok


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Отец Оливер Петровски – Маж на годината за 2022 во избор на социјалните медиуми

Отец Оливер Петровски е Маж на годината во ибор на социјалните медиуми за 2022 година, …