(ВИДЕО) ТикТок снимки на страва и ужас: Мајката танцува со ќеркичката која ја претепала до смрт

Откриени се застрашувачки снимки од мајката убиец, која танцува со својата тригодишна ќерка, само неколку недели пред брутално да ја претепа до смрт, пренесуваат британските медиуми.
Никол Прист (23) минатата недела е осудена на 15. години затвор за убиство од небрежност, откако малата Кејли Џејд беше пронајдена мртва минатиот август со повреди на градниот кош и стомакот во станот во Бирмингем, каде живееше со нејзината мајка.
Експертите ги споредија раните што девојчето ги имало со повредите на детето кое го удрило автомобил со брзина од 40 километри на час или со пад од три ката на бетонскиот под.

Според „Daily Mail“, момчето на осудената мајка, Калум Редферн (22), исто така, е осуден на 14. години затвор за убиство од небрежност и му е изречена казна од една година за сурово постапување со дете. Судот во Бирмингем слушнал дека двојчето е убиено затоа што ги прекинала за време на сексот.
Неколку месеци пред смртта на детето, таа беше користена како реквизит во неколку вознемирувачки снимки што ги направила со својата мајка. Во едно видео, мајката го држи девојчето за раце и ја движи како кукла додека ја принудува да танцува на музика.
Во друго видео објавено еден месец пред смртта на девојчето, Прист ја фатила ќерката за глава и ја поместувала лево -десно пред детето да се обиде да ја копира мајката.

На видеото потоа се гледа како Кејли Џејд и кима на мајка си додека танцува во позадина и носи шорцеви.
Третото видео од јануари 2020. година покажува како бремената мајка ја зема ќерката која и се смее додека ја тресе напред и назад.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

ПЕТ РАБОТИ КОИ ТРЕБА ДА ГИ ПОЧИТУВА СЕКОЈА СВЕКРВА: Само така ќе има совршен однос со синот и снаата

Сите знаеме за стереотипот за свекрвите, кој не е најпозитивен. Меѓутоа, во пракса често е …