(ВИДЕО) Жена покажала како изгледа годишен одмор со децата и насмеала милиони луѓе

Бренда Бус на TikTok, неодамна објави видео во кое покажа како изгледа одморот со деца, а нејзиниот комичен клип собра милиони симпатии.
Таа го имитираше детето, односно неговите барања за време на неговиот престој на плажа. Таа одглумела се што сите деца бараат од своите родители.
“Мамо, мамо, погледни ме! Мамо, мамо, јас сум гладен”, вели тој во урнебесно видео.

@brendaalixbussAre we having fun yet? #fyp #foryoupage #mom #momtok #momhumor #lakelife #vacationmode #kidsoftiktok #kidsbelike #kidscomedy #funnyvideo

loading...

♬ Tropical Paradise(824514) – TimTaj


Корисниците на TikTok се воодушевени од нејзината креативност и признаа дека се добро свесни за ситуацијата.
„За жал, колку пати дневно морам да кажам:’Браво, сине!’“, напишал еден човек.
Снимката собрала 1,9 милиони прегледи.

Фото: Принтскрин/TikTok


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) НЕГАТИВНИ РЕАКЦИИ – Гледачите згрозени од новиот филм за Мерлин Монро: „Ова е сурово, не го гледајте!“

Филмот „Blonde“, измислена приказна за легендарната актерка Мерлин Монро, кој неодамна беше објавен на Нетфликс, …