(ВИДЕО) ИТРЕЦ – Кученце се избањало во базенот па пронашол таен излез од водата

МАЛО кученце одлучи да најде спас од летните горештини во освежителен базен. Пливал среќно, а кога сакал да излезе, тоа го направи преку таен излез. Ја нашол цевката низ која од базенот излегол до оградата, потоа се лизнал и повторно паднал во него.


Слаткото видео беше објавено на Редит, а лукавото кученце собра куп лајкови и позитивни коментари на сметка на неговата генијалност.

Фото: Принтскрин/Reddit


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Месецот на раѓање открива каков партнер ви треба

Ѕвездите можат да откријат многу, дури и каква личност би ѝ била најпријатна на вашата …