ОВИЕ ТРИ ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ ќе почувствуваат ФАТАЛЕН АВГУСТ: Ним МИНАТОТО ќе им тропне на врата, а еве кој ќе доживее фатална љубов!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак…
Шармот на месецот август најмногу ќе го почувствуваат овие три знаци, а астролошките предвидувања имаат само еден совет: свртете се околу себе, се’ зависи од вас! СО СРЕЌА!

Скорпија
Вашиот шарм и харизма, како и целокупната енергија, го оставаат спротивниот пол без здив! Ако сте сами, очекувајте силна и фатална љубов која радикално ќе го промени вашиот љубовен живот. Бидејќи Венера и Марс се во Девица, постои можност да не ја оцените многу добро таа личност, како некој да ви ставил превез на очите.
Под влијание на Венера и Марс, може да се случи да ги потиснете вашите критериуми и односот со таа личност да е нешто сосема различно од она што сте го искусиле досега. Во секој случај, подгответе се за силна и фатална љубов која ги поместува сите граници.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Добро внимавајте после раскинувањето: Овие ТРИ хороскопски знаци се најголемите осветници!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации …