(ВИДЕО) Дечкото и сликал како подготвува вечера а таа поради детал на фотката сфатила дека ја мами!

Кајла Пает, корисничка на ТикТок, објавила видео на таа платформа и објаснила како забележала дека нејзиното момче се гледа со друга девојка.
Имено, тој и пратил фотографија на која готви вечера. Отпрвин немало ништо сомнително за неа, но кога внимателно ја погледнала фотографијата што и ја испратил, забележа дека има одраз на друга девојка на црната рефлектирачка плоча зад шпоретот.

@kayla_paethGots to do better my guy lmao #fyp


♬ what the fuck was that – hatecrimer666


Кога ја зголемила фотографијата, во одразот видела жена која држела мобилен телефон. Исто така, забележала дека жената носи часовник „Епл“, дека носи нараквица и прстен и дека на ноктите има бел лак.
Го прашала момчето кому му готви вечера.

Фото: Принтскрин/TikTok

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Дали верувате во НАРОДНИ ВЕРУВАЊА? Погледнете зошто нашите предци се венчавале само во овие ШЕСТ месеци од годината!

Дали знаевте дека месецот во кој ќе се венчате може да влијае на вас и …