(ВИДЕО) На 22. години купила автопералница – денес заработува плата со шест бројки

Хана Инграм од Соединетите држави на 22 -годишна возраст одлучила да се откаже од студиите и да инвестира пари за купување на автопералница.
Таа вели дека тоа била најдобрата одлука во нејзиниот живот бидејќи денес вози Масерати и вели дека миењето на автомобили и другите работи секој месец и овозможуваат да чува шестцифрена бројка во џебот. Таа објавува видеа на својот TikTok профил во кои им покажува на своите следбеници како изгледа просечен ден за сопственик на автопералница.

@hannah_ingram_Soap life 😂🧼 ##business ##fyp ##success ##WelcomeBack

loading...

♬ original sound – The Hannah Ingram 👑


@hannah_ingram_The GRAND TOTAL of how much $ my car wash made in the past 2 weeks! 🤯🔥🧼 ##fyp ##money ##business ##entrepreneur

♬ original sound – The Hannah Ingram 👑


@hannah_ingram_Tour of my car wash 🔥 the end of my favorite 😂😂😬 ##money ##business ##entrepreneur ##foryoupage

♬ original sound – The Hannah Ingram 👑

Фото: Принтскрин/hannah_ingram_/TikTok

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Како сакаат хороскопските знаци: Едни само еднаш во животот, други можат да се заљубат во секого

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации …