(ВИДЕО+ФОТО) Синди Крафорд без грам шминка: Супер моделот изгледа како сите жени во ШЕСТАТА деценија!

Синди Крафорд почнала да ги збунува своите следбеници со стари слики од младоста.
Синди Крафорд (55) изгледа одлично бидејќи живее здрав живот. Поранешниот супер-модел редовно вежба и внимава што јаде, токму затоа нејзиниот последен пост предизвика молк и неверување кај нејзините придружници.
Синди Крафорд објавува стари слики и видеа
Во последното видео што го објави, ја видовме нејзината страна од личност за која не верувавме дека некогаш ќе ја видиме.

“Таа носи венчаница во видеото и беше на својот врв”


Имено, Синди Крафорд објави видео од 80 -тите кога беше на врвот на кариерата. Тогаш снимила реклама за јапонскиот спортски пијалок „Pocari Sweat”“ во која носи венчаница на едното рамо и седи на огромен американски орел.

Синди Крафорд ја прослави рекламата за Пепси
Видеото е бавно и изгледа како Синди Крафорд да лета. Сепак, вистинското прашање е зошто таа започна, може да се каже редовно, да објавува стари слики. Таа, исто така, неодамна објави слика во жолт костим за капење, кога имала дваесет години.
Видеото е пропратено со музика и потсетува на првата реклама што ја снимила за „Пепси“, а која ја одведе на врвот во манекенството.

„Синди, ти си најдобриот модел досега, но зошто …“

– Изгубен во преводниот момент. Јас како бебе на снимање во Јапонија – потпишала Синди Крафорд.
Следбениците, се разбира, беа воодушевени од старото видео и коментираа дека таа е „најдобрата манекенка досега“, но многумина ја прашаа зошто почнала да објавува слики кога била млада, бидејќи сега изгледа подеднакво добро.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

3. СОВЕТИ, ДАЛИ Е ТОЈ ВИСТИНСКИОТ МАЖ ЗА ВАС! Обрнете внимание на следните работи…

До моментот кога ќе дојдете до четвртиот состанок, честопати треба да одлучите дали сериозно да …