(ВИДЕО) Покажал како изгледа животот со тинејџерка: Урнебесни снимки на еден тато од ТикТок

Никој никогаш не рекол дека е лесно да се воспита тинејџер. Сепак, за некои може да биде многу забавно.
Таткото Џорџ Ферли собрал многу симпатии на социјалните мрежи со своите видеа во кои ја имитира својата ќерка тинејџерка.

@firely2lbi#parentsoftiktok #teenagers

loading...

♬ original sound – K&GFire


„Живот со нашата тринаесетгодишна ќерка“, беше насловот на едно од видеата, во кое тато го имитира своето мало девојче како се фотографира и се допишува.
Тој понекогаш на ТикТок ги имитира нејзините движења и начинот на кој ги изведува низ куќата. Овој забавен татко собрал симпатии низ целиот свет, и тоа со добра причина.

@firely2lbi#parentsofteenager #tiktokingteenager @dannygies


♬ original sound – K&GFire

Фото: Принтскрин/TikTok

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Ова се знаци дека сте телепатски поврзани со некого: Еве како се открива телепатија помеѓу две лица

Ако го чувствувате ова, тогаш сте неверојатно телепатично поврзани со некоја личност! Телепатичното поврзување меѓу …