(ВИДЕО+ФОТО) Шпанската водителка и мајка на четири деца освојува со нереални сини очи и тело на модел!

„Јас сум перфекционист и можам да поминувам денови и денови во потрага по костим во кој ќе се чувствувам добро, и што ми се допаѓа. Мислам дека тоа им се случува и на другите жени”, додала таа.

Да потсетиме, по шест години врска во 2019. година, Пилар официјално стана сопруга на славниот спортист Серхио Рамос, а парот се смета за еден од најхармоничните и најсреќните во светот на шоу -бизнисот.


Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Ова се знаци дека сте телепатски поврзани со некого: Еве како се открива телепатија помеѓу две лица

Ако го чувствувате ова, тогаш сте неверојатно телепатично поврзани со некоја личност! Телепатичното поврзување меѓу …