(ВИДЕО+ФОТО) Шпанската водителка и мајка на четири деца освојува со нереални сини очи и тело на модел!

Пилар Рубио Фернандез е шпански репортер и ТВ водител. Стана позната по известувањето за настанот „Sé lo que hicisteis“, работеше на многу серии во Шпанија, беше модел … Во јавноста, барем кај нас, позната е како сопруга на шпанскиот фудбалер Серхио Рамос.


View this post on Instagram

A post shared by Pilar Rubio (@pilarrubio_oficial)


Пилар има 43. години и многу списанија посочија дека „таа е горда сопственичка на тело на кое може да му позавидат дури и двојно помладите девојки, а таа е мајка на „четири деца“.
Ова се должи на редовното вежбање, и таа често споделува видеа за тренинг на Инстаграм, кои воодушевуваат многумина.


Пилар се занимава и со моден дизајн и тоа многу успешно: „Мајка ми беше шивачка, јас пораснав опкружена со машини за шиење и ткаенини“, рекла таа за „Revista Vanity Fair“ по повод нејзината втора колекција костими изработени за шпанскиот бренд “Селмарк”.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) ГИ НАСМЕАЛ ГЛЕДАЧИТЕ – Водителот на РТС се „телепортирал“ во студио за време на преносот на СП: „Сепак, не ја плаќаме претплатата за џабе!“

Водителот на Радио-телевизијата на Србија (РТС) стана хит на социјалните мрежи откако се „телепортираше“ во …