(ВИДЕО) Нуспојавите биле страшни: Ја однел љубовницата на вакцинација а таму налетал на сопругата и нејзината сестра…

Голем број бразилски портали во четвртокот пренесоа снимки од жесток физички конфликт предизвикан од неверство.
На еден „генијалец“ му текнало да ја одведе љубовницата на вакцинација.
За негова големо жалост, случајноста сакала неговата сопруга да оди на истото место и во исто време за вакцинација во друштво на нејзината сестра, па избувнала општа тепачка.
Љубовницата се бранела фрлајќи столови, но на крајот била претепана бидејќи неверниот маж не успеал да ги задржи жената и нејзината сестра.

Фото: Принтскрин/Twitter

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Дневен хороскоп за понеделник, 18.10.2021: Не е дозволено се што посакувате во љубовна врска, секогаш избирајте го најдоброто решение…

Овен Љубов: Важно е да делувате волшебно на вашиот партнер. Во согласност со емоционалната инспирација, …