(ФОТО) СЕ СЕЌАВАТЕ ЛИ НА СЛАВНАТА „ЗЛОБНИЧКА“? Габриела Спаниќ е кон крајот на петата деценија и изненадува како изгледа!

ТАА ги освои срцата на публиката во Македонија. Улогата што и донесе голема слава е ликот на Паола и Паолина Брашо во познатата сапуница „Злобничка“.
Сега, актерката Габријела Спаниќ воодушеви многу обожаватели со фотографија во тесно боди со косета, за што доби над 135.000 лајкови и стотици комплименти.

Венецуелската sвезда (47) неодамна се врати на малите екрани во нова теленовела, а сега се прости од сетот и снимањето со оваа фотографија на која го истакна своето деколте.

Секако, обожавателите веднаш ја опсипаа со лајкови и комплименти за изгледот под фотографијата.

Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Глумицата се пријавила во затвор на отслужување на казната поради злосторствата поврзани со култот

Актерката Алисон Мек, позната по улогата во серијата „Смолвил“, се пријавила да ја отслужи казната …