ОВИЕ 3. ЗНАЦИ ОД 21. ЈУЛИ ДО 21. АВГУСТ ГИ ОЧЕКУВА ВИСТИНСКА МАГИЈА: Владеењето на Лавот им донесува можен огнен пресврт!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак…
Забавната енергија на Лавот носи доверба, инспирација и разни можности во сите области на животот.
Владеењето на Лавот, односно влегувањето на Сонцето во знакот на Лав, започна на 21. јули и ни носи вистинска огнена летна енергија. Подготвени сме да го прифатиме и да ги ослободиме сите оние емоции што ги доживеавме во претходните 30. дена за време на владеењето на ракот, пишува Atma.
Забавната енергија на Лавот носи самодоверба, ве инспирира и ве прави похрабри да го постигнете она што го сакате, а ова се трите знаци кои ќе имаат најголема среќа.
До 21.08. ќе имаме бројни можности во различни области од животот, затоа искористете ја максимално магијата.

Овен
Лавот го разгорува љубовниот оган во вашиот живот, драги Овни.
Ви носи вистинска забава, но и романтични искри кои можат да свртат сè.
Следете ја вашата интуиција, оставете љубовта и страста да ве освојат.
Овните кои се зафатени, ќе имаат можност да внесат ново чувство на радост и инспирација во нивната врска.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

„АКО ВАШИТЕ ПРОБЛЕМИ МОЖЕ ДА СЕ РЕШАТ СО ПАРИ, ТОА НЕ Е ПРОБЛЕМ, ТОА Е ТРОШОК“: Евреите ги решаваа предизвиците на посебен начин!

Мудрите еврејски поговорки за животот ќе го олеснат речиси секој проблем со кој се соочуваме. …