(ФОТО) Велат дека е поубава од мајка и: Ќерката на Кетрин Зита Џонс и Мајкл Даглас плени со својата појава!

Израснала во вистинска убавица, а многумина тврдат дека е поубава од нејзината мајка …
Карис Зита Даглас, ќерка на актерската двојка Кетрин Зита Џонс и Мајкл Даглас, има 18 години и израснала во вистинска убавица.

Таа неодамна заврши средно училиште, и според многумина, многу личи на нејзината мајка, па не е изненадувачки што работеле заедно на модни кампањи за луксузната куќа Фенди и биле на насловните страници на реномирани списанија.

Карис е активна и на социјалните мрежи, па покрај фотографии од снимања за модни куќи, таа често објавува семејни слики, како и заеднички фотографии со родителите и пријателите.

Фото: Принтскрин/PageSix

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

НУМЕРОЛОГИЈА- ПОСЛЕДНИОТ БРОЈ ОД ГОДИНАТА НА РАЃАЊЕ ОТКРИВА: Што ви е судено на 5. животни полиња!

Луѓето со елемент на земја се сигурни и трпеливи. Моќта на земјата им дава одговорност …