(ФОТО) Бившиот сопруг ја обвинил популарната старлета дека со пластичните операции ги плаши децата

После страшните слики од Кети Прајс, се огласи нејзиниот поранешен сопруг, кој е загрижен и лут.
Киријан Хејлер (34), поранешниот сопруг на англиската старлета Кети Прајс (42) е лут поради нејзината последна серија пластични операции.

Децата на Кети Прајс се преплашени
Киријан и Кети Прајс се разведоа на почетокот на јули, а таа се свршила по седми пат, велејќи дека старлетата ги преплашила нивните две деца Џет (7) и Бани (6) со својата опсесија и зависност од пластична хирургија.


View this post on Instagram


A post shared by Katie Price (@katieprice)


Понекогаш мора да размислува за децата, а не само за себе.
– Тие се грижат за својата мајка и се ужасно исплашени. Таа понекогаш мора да размислува и за децата, бидејќи Бани, Џет, Принцес и Џуниор се преплашени што ја гледаат во ужасна состојба по операциите – рекол Киријан.

Киријан, личен тренер и поранешен стриптизер, изјавил дека Кети претерува со операциите и во исто време јавно покажува како изгледа, а нејзините деца се принудени да го гледаат сето тоа.

Кети Прајс изгледала како чудовиште
Кети Прајс во јуни повторно била оперирана во Турција. Направила пет интервенции: липосукција, го затегнала лицето, ги работеше усните, го кренала бразилскиот задник. Сето ова Велика Британија го следела во живо, додека Кети, која изгледала како чудовиште,офкала од ужасна болка.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) Искрено со Елена Петреска: „Со позајмени 280 денари од Прилеп дојдов во Скопје оти мојот сон беше музика“

Елена Петреска долги години е дел од музичката сцена, a 15 вработена во МОБ. Иако …