(ВИДЕО) Сите му честитаат: Откри дека девојката го изневерува, а потоа смислил неверојатен начин да се ослободи од прељубничката!

Прељубата е една од работите што никогаш не можете да ја простите во врската
Едно момче споделило видео и покажал како да се ослободите од девојката ако дознаете дека ве изневерува.
На видеото што го објавил, а собрал над 20. милиони прегледи, тој покажал како и кажал на својата мила дека е фатена во прељуба. Тој ја поканил на романтична вечера, кај себе дома, за да ја одбележат втората годишнина. Подготвил сè, ја дочекал на вратата со рози во рацете и конфети, а собата ја украсил со свеќи, чоколади и убави спомени што ги имале во изминатите две години.

По убавото изненадување, следел ладен туш
Кога видела што подготвил, се израдувала, но потоа следел ладен туш. Тој ја соочил со преписката со која докажува колку пати таа играла разголена со нивниот пријател Сантијаго.
Преписката ја претворил во постери и го поканил својот пријател Сантијаго со видео повик, со цел да учествува во „романтичниот чин“.
На крајот тој и ги дал спакуваните куфери и ја избркал од станот.

Фото: Принтскрин/Youtube/Christopher Monrroy

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) Не успеале сите да излезат на време: Страшен момент кога семејството искокнува од автомобил што лета преку работ!

Опуштено патување се претворило во катастрофа. Страшен инцидент се случи на автопатот Дуку во Ксинџијанг, …