Популарноста и е се’ помала: Меган Маркл подготвува прва фотографија со Лилибет Дајана и крштевка со кралицата!

Добрите познавачи на брачната двојка Меган Маркл и принцот Хари ја очекуваат првата слика на малата Лилибет Дајана.
Меган Маркл смета дека малата Лилибет Дајана треба да се крсти пред кралицата Елизабета, бидејќи тоа би и помогнало на нивната популарност.

Врвот на популарноста на Меган Маркл помина
Имено, кога Меган Маркл и принцот Хари се преселија од Лондон во Канада, а потоа во Калифорнија, САД, тие беа на врвот на својата популарност. Во тој момент милиони Американци беа на нејзина страна во „конфликтот“ со британската круна.


„Меган и Хари го поминаа првиот круг“

– Како што Меган Маркл и принцот Хари го изведоа првиот круг, така и сега топката е на теренот на кралицата Елизабета.


Меган Маркл ќе започне бизнис
– Во моментот кога слетаа во Лос Анџелес, нивната „вредност“ падна и брендот Сасекс започна да се ниша кога влегоа во трговскиот свет, напиша Елсер во колумна.
Елсер верува дека Меган Маркл и принцот Хари наскоро ќе започнат бизнис. За жал, короната и изолацијата ги нарушија нивните планови за добра работа. Имено, кога се појавија, тие беа многу поинтересни, а сега се и малку досадни. Врвот на нивната популарност беше во пресрет на интервјуто со Опра Винфри.

Што би рекла принцезата Дајана за Меган Маркл?
Затоа многу познавачи на овој пар веруваат дека Меган Маркл многу бргу ќе објави фотографија од малата Лилибет Дајана со цел да се обиде да ја подигне нејзината популарност.


Интересно е што за викендот, војвотката Сара Фергусон, тетката на принцот Хари, дала интервју и еве што одговори на прашањето: Што би рекла Дијана за Меган Маркл?
„Сигурна сум дека Дајана сега би била горда на двата сина“, рекла кратко Сара Фергусон.

Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

МЗ: Регистрирани се 1.233 нови лабораториски позитивни случаи на Ковид 19 (од 06.08 до 08.08.2022): Пријавени се 10. починати лица

Согласно податоците од Институтот за јавно здравје, Министерството за здравство информира дека во последните 3 …