(ВИДЕО) Мажот ја измамувал со сосетката а потоа му подготвила брутална освета!

Откако дознала дека сопругот ја изневерува, таа решила да му се одмазди
Андреа Овен, се соочила со најголемиот кошмар за секоја жена, а тоа е дека нејзиниот сопруг ја изневерува со првата сосетка која останала бремена.
Оваа измама се случила пред 15. години, а таа решила да не седи со скрстени раце, туку да му се одмазди. Таа својата приказна ја споделила преку социјалната мрежа Тик Ток.

Одлучила брутално да му се одмазди
– Пред 15 години дознав дека сопругот ме изневерувал со сосетката цели седум месеци и дека останала бремена. Зедов ножици и исеков дупка во сите негови боксерки, бермуди и панталони што ги имаше. Му оставив порака која вели: „Бидејќи не можеш да го задржиш пенисот во панталоните, сакав да ти помогнам“, објаснила таа во видеото што го објавила.

@heyandreaowenDo not do this at home. #authorsoftiktok #narcrecovery #narcissistsurvivor #narcissistabuse #divorcedwomen #crazystory #mentalbreakdown

♬ Gnarls Barkley Crazy Stephen Kramer Glickman – Gustavo Rocque

Видеото со оваа измамена жена го воодушевила придружниците, а коментарите што ги оставиле кажуваат само колку им се допаѓа потегот што го направила.

Фото: Принтскрин/ТикТок

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

10. знаци дека имате совршен сопруг

Мудрите луѓе велат дека склучуваме брак од љубов, и во него навистина се запознаваме: и …