Дневен хороскоп за среда, 14.07.2021: Партнерот премногу се потпира на вашата добра волја, што дополнително ве оптеретува. Ништо не може да се заврши без ваше учество…

Рак
Љубов:
Не дозволувајте никој да го привлекува вниманието на вашиот партнер. Важно е правилно да ги насочите вашите мисли и да ги отстраните различните непријатности.
Работа:
Ако сте добро информирани за деловните можности и бидете превземливи, ве чека двојна добивка.
Здравје:
Вие сте во одлична психофизичка форма.

Лав
Љубов:
Партнерот премногу се потпира на вашата добра волја, што дополнително ве оптеретува. Ништо не може да се заврши без ваше учество.
Работа:
Изгледате вознемирено кога проценувате нови настани. Барате решение за зачувување на вашата деловна позиција.
Здравје:
Вечерта ќе ви годи некоја омилена забава, како добра релаксација.

loading...

Девица
Љубов:
Немате емоционална поддршка, ја потиснувате суетата и ги покажувате своите искрени чувства пред блиска личност.
Работа:
Понекогаш не е лесно да се постигнат позитивни резултати, но сето тоа се сведува на добро планирање и прецизни потези.
Здравје:
Важно е да се заштитите од негативни влијанија.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Дневен хороскоп за вторник, 27.09.2022: Во односот со саканата личност не е се како што би сакале, но се може да се подобри со поголема доза искреност и разбирање…

Овен Љубов: Партнерот знае да ве расположи со своите идеи. Некои ситуации се повод за …