Се’ се открива: Што на секој знак ќе му донесе младата Месечина во Рак?

ТЕРЕЗИЈА – Време кога треба да одлучите нешто за вашата деловна позиција и еден родител.

СКОРПИЈА – Патувања, промени на уверувања што ќе ви помогнат непречено да поминете низ животот, тука се. Време за љубов и задоволство низ истото!


СТЕЛАЦ – Решавањето заеми, наследството, финансиите на партнерите се во фокусот. Вратете и платете на кого има потреба и очекувајте го истото.


ЈАРЕЦ – Следуваат нови деловни почетоци, договори и спогодби! Многу припадници на знакот донесуваат одлуки за брак и врски.

ВОДОЛИЈА – Долго ја одложувате одлуката да обрнете внимание на вашето здравје и сега е време конечно да ја спроведете. Промена на деловни соработници.

РИБИ – Љубовта ви тропа на вратата, а вие сте подготвени повеќе од кога било да ја пуштите во вашиот свет! За слободните, можност за влегување во врска, а за оние кои се во врска, задоволство, уживање, патување како и потенцијал за принова!

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

НАЈУСПЕШНИТЕ ЛУЃЕ НА ПЛАНЕТАТА ГИ ИМААТ ОВИЕ 12. НАВИКИ: Колку од нив користите во вашиот живот?

12. работи кои успешните луѓе ги прават секое утро… Сакате да ја промените вашата рутина …