(ВИДЕО+ФОТО) Твитер не престанува со коментарите за 18+ сцена од новата серија на Нетфкликс – Ова се најјаките реакции!

Кон крајот на минатиот месец, на Нетфликс се појави серија која веднаш го привлече вниманието на многумина, но не мора да е поради квалитетот.
Една сцена од серијата Секс/Живот беше особено дискутирана на социјалните мрежи, а BuzzFeed собра најдобри реакции.
Серијата следи мајка домаќинка на која и е здодевно во животот, па таа започнала да ги запишува своите сексуални фантазии со бившиот. Се разбира, нејзиниот сопруг ги наоѓа тие белешки и ги чита … Можете да го видите трејлерот подолу.


А еве и неколку реакции.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Зимата полека освојува: Еве какво време не очекува наредните 5. дена!

Во понеделник ќе биде претежно облачно со пообилни врнежи од дожд, кои на повеќе места …