(ВИДЕО) СЕКОЈА ЧЕСТ – Девојка дознала дека дечкото ја измамува а потоа му приредила брутална освета поради што и се восхитуваат

Девојките навистина можат да бидат сурови кога ќе откријат дека биле измамени…
Младата 20-годишна девојка дознала за измамата на своето момче и бидејќи им се приближувала годишнината, таа одлучила да раскине со него тој ден.
Прво, таа со неговата картичка купила ѓердан, на која ги врежала имињата на неговите љубовнички, со кои тој ја изневерувал шест години. Подготвила сè и решила тој ден по повод годишнината да ги покани пријателите и семејството, а она што навистина го сакала е да го посрамоти пред сите.

Сè платила со неговата картичка
Од едната страна на ѓерданот е датумот 21. јуни 2015. година, а од другата имињата Ешли, Џенезис и Карен. За сето тоа платила со неговата картичка, но си купила и парче накит или нараквица, што ја отстранува негативноста.
Видеото го споделил работник од златарница, кој ја раскажал оваа приказна на Тик Ток.

@ceo.livReply to @user6170130068874 would u do this?😭 #jewelry #smallbusiness #couples #relationship #cheating #storytime #loveyou

♬ Monkeys Spinning Monkeys – Kevin MacLeod

Фото: Tik Tok Ilustracija/ @ceo.liv

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Дневен хороскоп за понеделник, 18.10.2021: Не е дозволено се што посакувате во љубовна врска, секогаш избирајте го најдоброто решение…

Овен Љубов: Важно е да делувате волшебно на вашиот партнер. Во согласност со емоционалната инспирација, …