(ВИДЕО+ФОТО) БИЛА АНГЕЛ НА ВИКТОРИЈА, ВЛАДЕЕЛА СО МОДНАТА СЦЕНА: Сега живее поинаку, изгледа многу РАЗЛИЧНО, а славниот сопруг ја ОБОЖАВА!

Сопругата на Маркл Волберг, Реа Дурам го прослави својот 43-ти роденден, а тој ги изненади сите на социјалните мрежи со романтични честитки.

Холивудскиот актер Марк Волберг ги воодушеви своите обожаватели со роденденската честитка што ја објави на својот Инстаграм профил во чест на неговата сопруга Реа.

Реа го прослави својот 43-ти роденден, а нејзиниот седум години постар сопруг исто така на својот Фејсбук профил објави заедничка фотографија и фотографии на кои позира со децата.

“Среќен роденден на мојата сопруга Реа, која не само што изгледа премногу добро, туку е и најважната работа, неверојатна мајка на нашите четири деца. Те сакам, бејби”, напишал Марк во соопштението.


Двојката е заедно од 2009. година, а родители се на Ели (17), Микаела (15), Брендон (12) и Грејс (10).

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Дали се држите за раце или не? Дали шетате прегрнати? Што може да открие ОДЕЊЕТО ПО УЛИЦА за вашата ВРСКА!

Има ли нешто поромантично од есенска прошетка со саканата личност? Зборувајќи за тоа, дали имате …