(ФОТО) МИС НА ЕВРО: Атрактивна италијанска навивачка (без градник) ги запалила трибините на „Алианц Арена“

Додека Белгија и Италија играле атрактивен фудбал, ниту на трибините не недостасувало атракција.


Најголема од нив била една италијанска анвивачка која, намерно или не, заборавила да стави градник под дресот.

 

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) СТРАШНО – Се огласил и Роналдо: Англиски фудбалер 26. роденден го дочекал во кома после брутален и кукавички напад – полицијата обвинила 15. годишник!

Отишол на друг континент да си ја бара среќата каде што беше брутално претепан. Пред …