(ВИДЕО) ФАТЕНИ НА ДЕЛО, А ДОЛГО НЕГИРАЛЕ ДЕКА ИМАЛО НЕШТО ПОМЕЃУ НИВ: Том Холанд и Зендаја снимени како се бакнуваат – сите ги нарекуваат ТОМДАЈА!

Актерот Том Холанд (25) и пејачката и актерка Зендаја (24) биле фатени како се бакнуваат во автомобил.
Јавноста ги поврзуваше низ годините, но тие секогаш ги негираа тие тврдења и не потврдуваа дека се заедно.


View this post on Instagram

A post shared by Zendaya (@zendaya)


Двојката што се запозна за време на снимањето на „Спајдермен“ е снимена во Лос Анџелес, наводно во населбата во која живее мајката на актерката, која подоцна била снимено и со парот.
Гласините дека актерот и колешката се во врска кружат веќе неколку години, а тие дури го добија и прекарот – Томдеј.
Откако се запознаа во 2017 година за време на снимањето на филмот „Spider-Man: Homecoming“, некои извори веќе започнаа да тврдат дека се гледаат. Тие се потсмеваа на социјалните мрежи, но пет месеци подоцна Холанд беше снимен со родителите на Зендаи. Сепак, во мај 2019. година, актерот беше снимен како се држи за рака со Оливија Болтон во лондонскиот Хајд Парк.


Извор за британските медиуми во април 2020. година потврди дека Холанд и Болтон раскинале затоа што „сакале само да останат пријатели“.
Во меѓувреме, Зендаја (24) беше во врска со колегата од хит серијата на ХБО „Еуфорија“, Џејкоб Елорди. Но, по објавувањето на новиот „Спајдермен“, таблоидите повторно почнаа да пишуваат за Томдеј, и сега ги снимиле заедно. Нивните претставници на медиумите сè уште не одговориле на прашањата.

Ekran.mk/The Sun

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

20 ПРАВИЛА НА ВОСПИТУВАЊЕ НА ГОЛЕМИОТ ПЕДАГОГ – МАРИЈА МОНТЕСОРИ: Еве како да го одгледате најдоброто и најспособното дете на светот

Големиот педагог Марија Монтесори знаела како да го воспита најдоброто дете на светот, со само …