(ВИДЕО) НЕВЕРОЈАТНА ПРЕОБРАЗБА – „Си се претворила од моја баба во моја девојка!“: Со своите трансфорамции сите ги оставила во чудо!

Тифани не обрнува внимание и одговара на ваквите коментари со уште пожешки изданија.
„На каква магија бев сведок“, прокоментирала една личност и додала: „Од баба ми се претворивте во моја девојка“.

@tiffnicole143Reply to @lauramedairy Thank you for 250k! That includes you Laura…you do follow me😜#fypシ #cofident #followmyig #itsthevibeforme


♬ original sound – Karmyn


„Човече, тешко е без шминка“, „Баба, оди седни малку, тоа што носиш тесни фармерки и шминка не те прави помлада или повредна“, се само некои од негативните коментари.
Тифани одговорила дека е многу вредна и само продолжила да се дотерува на видеото.

@tiffnicole143Reply to @jfranklopez It’s really me.🤣🥰#beforeandafter #over40 #fyp #momsoftiktok #queenshit #transition

♬ Crank that x Poke it out DJ Yames – Dj_yames

Многумина се воодушевени од трансформацијата и пишуваат дека таа е „преубава“ и „многу згодна“.

@tiffnicole143Answer to @juanvargas673 #fypシ #singlemomsoftiktok

♬ Boys – Lizzo

Фото: Принтскрин/

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) Кучето прво ги почувствувало ударите на бебето во стомакот, неговата реакција е сè

Кучето Гус било спасено откако било пронајден врзан за столб и е многу благодарен на …