(ВИДЕО) НЕВЕРОЈАТНА ПРЕОБРАЗБА – „Си се претворила од моја баба во моја девојка!“: Со своите трансфорамции сите ги оставила во чудо!

Никој не може да го спореди изгледот и фустанот во домашната верзија со оној од излегување, но оваа жена отишла чекор подалеку!
Тифани (39) од Флорида во САД, благодарение на градбата што ја извајала во теретана и изгледот кој му пркоси на годините, постигнала честопати да има милиони прегледи на своите видеа на социјалните мрежи.
Оваа мајка, која е залуденик по теретана, редовно позира во оскудна облека за забави, што ги тера луѓето да ги преиспитаат нејзините години.
Секси верзијата на мајката ги остава луѓето завидни, а многумина велат дека се надеваат дека „ќе изгледаат како неа кога ќе остарат“, додека таа самоуверено парадира во тесни фармерки и со гламурозна шминка.

@tiffnicole143Reply to @geneaguy Is anyone really looking at my face😜 #yams It’s the confidence for me! #fypシ #womensupportingwomen #confidence


♬ ladies and gentlemen whats new – xxtristanxo


Но, кога се соблекува во удобноста на својот дом, мажите се во чудо и тврдат дека „не се иста личност“.
На многу нејзини клипови, таа се појавува во чудни мантили, во домашна верзија, без трошка шминка.
Луѓето коментираат дека изгледа како „баба“, додека некои велат дека е „премногу стара“ за да го носи она што го носи вообичаено.

@tiffnicole143Let me introduce myself #fypシ #servingcake #shebad #hotmomsummer #womensupportingwomen #hatersgonaahate


♬ I’m Goin In – Drake

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Крис Атовска се сретнала со Виталиј Алексеевич – еден од сведоците на Чернобил: „Го имав најубавиот ден во последните 5. години!“

Новинарските патишта се непредвидливи а Крис Атовска во својотпост опишала една од нив… „Долг и …