(ФОТО) Овој стан чини 240.илјади долари а посебно внимание привлекува бањата – поради необичните детали!

Овој стан ги изненадил сите со тоа како е опремен
Станот во државата Илиноис во Америка, станал една од главните атракции, најмногу поради неговиот ентериер, што многумина го сметаат за необичен.
Имено, неговата цена е 240. илјади долари, но ниту таа цена не е интересна колку неговата опрема внатре. Фотографиите од овој стан станаа главна тема на социјалните мрежи, а многумина кои ги виделе сликите сметаат дека изгледа комплетно кич.

Бања како дневна соба
Додека некои коментираат дека изгледа како внатрешноста на свадбената торта, други мислат дека така изгледа пеколот.


Целиот стан е опремен во розова и бела боја, а најголемо внимание привлекла бањата, која е целата украсена со столици, завеси, часовници и слики. На почетокот, ќе ви треба време за реално да ги извршите основните потреби или да се бањате.

Фото: Принтскрин/Twitter/@thebestofzillow

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Каква е поврзаноста помеѓу контактот со очи и заљубеноста? Научниците имаат интересни одговори!

Се прашувате дали личноста што ви се допаѓа ги споделува вашите чувства? Психологијата вели дека …