Дневен хороскоп за среда, 30.06.2021: Користете го вашиот шарм и одговорете на нечиј повик или порака. Ќе уживате во новата средба…

Овен
Љубов:
Поттикнете ја емоционалната инспирација и чувството за добар вкус. Препуштете се на своите чувства и страсти.
Работа:
Имате добро чувство во деловните проценки. Важно е правилно да ги потенцирате вашите професионални способности и да постапувате со добра волја.
Здравје:
Вие сте во одлична психо-физичка форма.

Бик
Љубов:
Планирајте романтична забава за двајца. Љубовта е „мистериозен код“, кој позитивно влијае на вашето расположение и мотивација.
Работа:
Конфликтот во решавањето на деловните интереси создава дополнителна напнатост во односот со соработниците, бидете внимателни и промислени.
Здравје:
Важно е правилно да ја насочите вашата креативна енергија.


Близнаци
Љубов:
Не правете работи што ја иритираат саканата личност. Склони сте на претерување и непотребно предизвикувате нечија незадоволство.
Работа:
Ако сте премногу преокупирани со големи амбиции, обрнете внимание на нечиј коментар за новите деловни можности.
Здравје:
Ќе ви годи некој вид спортска активност.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) Кучето прво ги почувствувало ударите на бебето во стомакот, неговата реакција е сè

Кучето Гус било спасено откако било пронајден врзан за столб и е многу благодарен на …