(ФОТО) Тијана ВООДУШЕВУВА со фотките во костим за капење: Нов режим на исхрана за вита и тенка става!

Пред извесно време пишувавме за диетата со која Тијана успеала да ослабне дури 45. килограми…

Иако многу нејзини фанови и префрлуваат дека е премногу „тенка’ таа се чини дека многу добро се чувствува во својата кожа за што сведочи и најновата фотографија поставена на Инстаграм.

Нејзината диета можете да ја видите на овој ЛИНК:

Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

ТАЈНА ЗА СРЕЌЕН БРАК – НА ДЕНОТ НА ВЕНЧАВКАТА МИ ГО КАЖА ОВА И МНОГУ И БЛАГОДАРАМ: За 30. години брак не сум имала ниту еден проблем ниту со мажот ниту со децата!

Сопругот е прекрасен, а децата се образовани и успешни Ако вашиот семеен живот ПУКА ПО …