Мајстори на измама и лаги: Овие хороскопски знаци ќе ве изневерат кога најмалку очекувате!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак…
Тие едноставно не знаат што значи лојалност
Астролозите велат дека со луѓето родени во овие 3 хороскопски знаци никогаш не знаете на што сте. Тие се непредвидливи и кога најмалку очекувате, ќе ви свртат грб. Без разлика дали станува збор за пријателска или љубовна врска, тие едноставно не знаат да бидат лојални и посветени.
Тие прават сè пресметано и кога веќе не им требате, лесно ќе ви го свртат грбот и ќе си заминат.

Близнаци
Како што супата не е многу вкусна без сол, така и животот не е интересен за нив без авантури… Дури и кога ќе се заколнат во својот партнер или пријател, голема е веројатноста дека ќе подлегнат и ќе предадат. Близнаците сакаат да бидат опкружени со луѓе, но тие не знаат како да чуваат искрени пријатели во своето опкружување. Тие попрво би запознале нови луѓе за време на нивниот живот отколку да поминуваат години во иста околина.

loading...

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО Една од најскапите СВАДБИ во светот чинела 60. милиони долари: Луксузот го изненадил светот, но приказната немала среќен крај

Младенците биле наследничката Ваниша Митал и бизнисменот Амит Батија Има парови кои мислат дека е …