Дневен хороскоп за четврток, 24.06.2021: Ве чека пријатно изненадување и убав гест од некого. Покажете искрена благодарност, доброто се враќа со добро…

Овен
Љубов:
Не дозволувајте да бидете „лесна мета“ пред личност која има невообичаени емотивни мотиви.
Работа:
Вие сте водени од моралните принципи и ги занемаривте своите обврски во решавањето на некои практични прашања.
Здравје:
Посветете го слободното време на рекреација, ќе уживате во прошетка.

Бик
Љубов:
Претерувате во своите импресии и со излив на емоции, не давајте „големи ветувања“. Добро проценете ги вашите опции.
Работа:
Прекинот во комуникацијата поттикнува заемна недоверба, само деловниот договор ја зголемува можноста за заеднички успех.
Здравје:
Важно е да се постигне психолошка рамнотежа, да се избегне лошо друштво или негативни влијанија.

Близнаци
Љубов:
Ве чека пријатно изненадување и убав гест од некој. Покажете искрена благодарност, доброто се враќа со добро.
Работа:
Треба да направите низа потези за да оставите сериозен впечаток на околината и да ги постигнете вашите деловни намери.
Здравје:
Одржувајте оптимизам и доверба во различни ситуации.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Свадбени фотографии од овој пар разбесниле многумина: „Најодвратни на сите времиња“

Фотографиите од венчавката на непознатата двојка се проширија на социјалните мрежи, а необичната тема на …