Астролозите овие три знаци ги нарекуваат АНГЕЛСКИ ДУШИ затоа што поседуваат ЕДИНСТВЕНА И ПРЕКРАСНА ДАРБА!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак…
Астролозите три знаци издвојуваат како единствени, проверете дали сте меѓу нив.

Лав
Личностите родени во овој знак не се склони на предвремени заклучоци, без оглед во каква ситуација се наоѓаат. Тие се многу внимателни кон другите и не сакаат да повредат никого, ниту со зборови ниту со дела. Многумина Лавовите ги сметаат за многу лојални пријатели на кои можат да се потпрат. Тие ќе бидат со драги луѓе и во најтешките моменти, и не само тоа, тие ќе дадат се од себе за да ја подобрат таа состојба.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) Кучето прво ги почувствувало ударите на бебето во стомакот, неговата реакција е сè

Кучето Гус било спасено откако било пронајден врзан за столб и е многу благодарен на …