Љубовен хороскоп за јули: За кого нова љубов, а кому раскинување

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак…
Месечниот љубовен хороскоп на некои знаци им ја враќа старата љубо…
Овен
Во јули ќе имате убава врска со вашиот партнер. Ќе ве опсипуваат со комплименти, ќе бидете мазни и заводливи. За да трае магијата, треба искрено да комуницирате со вашиот партнер. Некои жени Овни може да имаат проблем со наследството. Слободните ќе запознаете личност која им остава силен впечаток.

Бик
Љубовниот хороскоп за јули не му носи нова љубов на Бикот. Оние Бикови кои не се во врска, одлично ќе се забавуваат, уживаат и флертуваат. Нека продолжат така. Биковите кои се во емотивна врска очекуваат поддршка од блиско семејство. Постои можност да недостасува поддршка и сега не молчете, не зборувајте во брадата, туку јасно и прецизно кажете ги вашите очекувања.

Близнаци
Месецот јули ви носи вистинска и сериозна љубов доколку сте слободни. Во таа врска ќе имате просперитет, среќа и задоволство. Ако некои Близнаци кријат нешто, сега сè ќе излезе на виделина. Оние во врска треба да ја закопаат воената секира и да уживаат со својот партнер.

Рак
Слободните може да очекуваат нивните партнери да се вратат од минатото. Оние кои се во врска може да очекуваат проширување на семејството. Исто така, оваа прекрасна работа може да дојде малку неочекувана, па затоа би било пожелно наследството законски да се дефинира.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

ОВИЕ 3. ЗНАЦИ ОД 21. ЈУЛИ ДО 21. АВГУСТ ГИ ОЧЕКУВА ВИСТИНСКА МАГИЈА: Владеењето на Лавот им донесува можен огнен пресврт!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации …