(ФОТО) Сопругата добила фотографии од сопругот од одмор и веднаш ОТКРИЛА дека ја мами: „Гледате ли што гледам јас, е па сега е разведен!“

Корисничка на „Тик Ток“ кој се потпишува како „shesough“ станала интернет сензација откако објавила фотографии од нејзиниот сопруг и ја разоткри аферата што и се одвивала зад грб.

Како што објаснила неименувана жена, нејзиниот сопруг и рекол дека оди во казино и дека ќе ја помине ноќта во хотел. За да ја потврди својата приказна, тој и испратил неколку фотографии. Но, окото на соколот и вештината на Херкул Поаро предизвикале сомнеж. Сомнителни траги на фотографијата и детал кој открива дека тој не бил сам во собата.

„Мојот сопруг ми испрати фотографии за да покаже колку е прекрасен пред да оди во казино, но јас забележав неколку чудни работи. Сега тој е сингл, девојки, знаете. Дали знаете за што станува збор”, напишала жената.

Првото нешто што го забележала е пегла за косата, а како што другите и објасниле, дури ни луксузни хотели не ја нудат оваа услуга. Друг детал што веднаш го забележала бил недостаток на прстенор на раката.

„Доказ дека мажите не размислуваат за ништо“, „Дали тој се фотографирал со пегла за коса“, „Прво видов пегла за коса“, напишале корисниците кои го следат „shesough“ во делот за коментари.
Лошо маскирана измама што се разоткрила брзо и со иста брзина, се случил разводот.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Овие знаци на Зодијакот никогаш не ги откриваат своите ВИСТИНСКИ ЧУВСТВА

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации …