(ФОТО) Елизабет Харли позирала во топлес: „Тебе треба да те забранат!“

Актерката и модел Елизабет Харли (56) објавила разголена фотографија на Инстаграм. Позирала топлес и ги покрила градите со кимоно. Покрај тоа, таа го носеше само долниот дел од костимот за капење.Оваа 56-годишна жена ја скокотка фантазијата на многу фанови. „Убава си“, „Гориш“, „Изгледаш како божица“, „Тебе треба да те забранат“, се само некои од коментарите што се редат под објавената фотографија.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1)

Елизабет обично позира во вакви изданија, а најчесто нејзините фотографии се во костуми за капење. Таа неодамна за „Екстра“ објасни дека не објавува фотографии во костими за капење за да биде цел сама за себе, туку за да ја рекламира својата линија на костими за капење.
„Имам своја линија на костими за капење“, објаснила таа. „Јас инаку не би парадирала толку многу во костим за капење, затоа има причина да го правам тоа“, додала таа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1)

Таа неодамна пред љубопитните обожаватели ја откри тајната на својата витка линија. Таа призна дека со години не била во теретана, а завидната фигура ја припишува на активниот начин на живот.
„Кога стареете, потешко е да се задржи тежината ако не сте активни. Дури и чистењето на куќата може да потроши многу калории”, објаснила таа.

Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) 5. ГОДИНИ БИЛА КАЛУЃЕРКА, А ПОТОА ДОНЕЛА ЖИВОТНА ОДЛУКА: Денес е мажена жена и мајка на шест деца!

Поранешна калуѓерка раскажала дека била калуѓерка во манастир пет години и одлучила да го промени …