Никој нема да ве навреди како НИВ: Најлоши ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ кои никој не може да смисли

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак…
Знаеме дека има луѓе кои имаат силна магнетна моќ, едноставно во нивно друштво е секогаш најзабавно затоа што привлекуваат други со својата добра енергија која изгледа како да се хранат од изворот. На сите ни треба некој што зрачи и во чие друштво се чувствуваме прифатени.
Ако сте од оние кои понекогаш не разбираат зошто некои луѓе едноставно не ве сакаат, па затоа сте осамени, погледнете ги списоците со карактеристики на секој знак на Зодијакот што ги одбива луѓето од другите.

Овен
Тој е брзоплет во разговорот, кажува работи што звучат ужасно во ушите на соговорникот, честопати го навредува многу сурово и целосно без емоции, а што е најстрашно, Овенот не е ни свесен за раните што ги нанесува. Недостаток на емпатија е повеќе од вообичаен.


Бик
Биковите се толку упорни во исфрлањето на својата позиција, што дури и под притисок на расправии, немаат намера да ја свиткаат опашката и да признаат дека не се во право!

Близнаци
Родени озборувачи кои уживаат во интриги, поради што многумина избегнуваат да им се доверуваат, знаејќи дека вашата тајна ќе биде објавена истиот ден.


Рак
Крајно навредливо и одмаздоубиво, иако однадвор е питомо и љубезно. Осмелете се да му наштетите на Ракот, подгответе се за страшните последици!

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Ако најдете ПАРИ на улица, не ги земајте: Ова е причината!

Според верувањето на фенг шуи, постојат работи кои не треба да ги внесуваме во куќата …