(ФОТО) ЖЕНА МУ РОДИЛА ДЕТЕ НА ПОЧИНАТИОТ СОПРУГ 5. ГОДИНИ ПО НЕГОВАТА СМРТ: Од докторот барала НЕСЕКОЈДНЕВНА работа, а потоа ЖЕЛБАТА и се остварила!

Оваа жена го опишала искуството со ин витро оплодување во една книга, во која открила дека ја запознала својата нова љубов за време на бременоста – Дариен.
– Дариен е неверојатен и полн со љубов, и воопшто не му пречи што на мојот покоен сопруг му родив дете – изјавила Кимберли.

Во мај оваа година, двојката ја добила здравата ќерка Киран. Заедно со слика на нејзината ќеркичка, Кимберли напишала трогателна порака.
– Сакам да им се заблагодарам на сите пријатели кои беа со мене кога ми беше најтешко и кои ја поддржаа оваа одлука. Вие ме држевте за рака низ ова патување, на кое го запознав човекот на мојот живот. Ќе родам повеќе деца, тоа е сигурно, на мојот покоен сопруг и Даријан – напишала таа.

Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

МЗ:74% од новите случаи и 76% од хоспитализираните со Ковид 19 се невакцинирани

Министерството за здравство ја објавува анализата на вакцинирани, од позитивни случаи со Ковид 19, во …