(ФОТО) ГОЛЕМИ ПРОМЕНИ: Тијана со долга коса и неколку килограми помалку: „Дали си тоа ти?“

Нашата позната пејачка, Тијана Дапчевиќ, на својот Инстаграм профил објави фотографија на која позира со нова фризура.

„Тијана видливо ослабе и фановите се воодушевени од промената“


Не помалку ниту повеќе, таа има долга коса со светло розеви нишки на краевите. Сè уште не сме ја виделе во вакво издание.

Тијана Дапчевиќ со долга коса
Фризурата ја комбинирала со цветен дезен на облека, што е вистински летен тренд.
Фановите биле воодушевени од трансформацијата и едногласно го споделиле своето мислење во коментарите.
Некои од коментарите се: дали сте тоа вие; Вау; топ изгледаш; манекенка; презгодна; долга коса, убава си; убаво ти стои кукло, добро изгледаш, долгата коса е само за вас …


Не можеме да не забележиме дека Тијана многу ослабнала, а тоа го забележале и фановите. Додека повеќето се воодушевени, има и такви кои велат дека таа не личи на себе и изгледа премногу слаба.

Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Три знаци дека цревата ви се болни – доколку ги забележите, неопходно е итно да се обратите на лекар

Веќе сте свесни дека вашите црева се еден од најмоќните делови на вашето тело. Експертите …