(ФОТО) НЕ НИ ЗНАЕВ ДЕКА СУМ БОЛЕН, РАКОТ НА КОЖА МИ Е ОТКРИЕН НА ВРЕМЕ! Глумецот на редовна контрола дознал дека ЗДРАВЈЕТО му е нарушено!

Џеси Тајлер Фергусон, на домашната публика познат како Мичел од серијата „Модерно семејство“, неодамна за време на редовниот лекарски преглед дозна дека има рак на кожата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jesse Tyler Ferguson (@jessetyler)

Како што се наведува, тој навреме го открил ракот, а сега се огласил и самиот.
По неговата порака, некои обожаватели веднаш закажале преглед и му пријавија на Џеси, заблагодарувајќи му се за советот и се надеваат на најдоброто.

Фергусон ја имал постапката во понеделникот, па набргу потоа објавил.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jesse Tyler Ferguson (@jessetyler)

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) Огромна пајажина покрила австралиски градови

Огромна мрежа од пајаци ги покрила австралиски градови откако неодамна беа забележани големи поплави во …