(ФОТО) Обожавателите изненадени: Бали бег во прегратка на преубава бринета – таа му е повеќе од љубов!

Бракот на еден од најатрактивните актерски парови Бурак Озџивит и Фахрие Евчен често е мета на турските медиуми. Иако парот, како што тврдат, ужива во среќен брак и воспитувањето на нивниот син Каран, често ги следат написи за брачна криза и развод. Парот, кој честопати им дава причина на медиумите да пишуваат, сега повторно е мета на озборувања, а причината е привлечната бринета со која Бурак позирал во прегратка.

 


View this post on Instagram

 

A post shared by Burak Özçivit (@burakozcivit)


Иако многумина се прашувале која е дамата на фотографијата и дали Бурак сака да објави дека има нова жена во неговиот живот, се покажало дека е неговата сестра Бурчун.
– О, таа е прекрасна. Погледнете ги оние црти на лицето и убавата црна коса. Може да се види дека се поврзани, коментирал еден фан на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Burçun Özçivit (@burcunozcivit)

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(РЕЦЕПТ) Го смирува ЖЕЛУДНИКОТ, ја обновува СЛУЗОКОЖАТА: На овој начин подгответе ги семките од ЛЕН и прочистете го организмот

Ако имате болки во желудникот, се нервирате, пиете премногу лекови, лененото семе ќе биде вашата …