(ФОТО) ЕКСЦЕНТРИЧНИ И ОРИГИНАЛНИ – ПО ВТОР ПАТ: Руска свадба која личи на кадри од „Игра на тронови“

Руско-украинскиот актер Никита Жигурда неодамна се ожениЛ – повторно – со Марина Анисина, лизгачка на мраз, и тоа во специјално издание.
Долга сива коса, црни очила за сонце, кожен костум со анимал принт, накит со скелетни глави – така Никита се појавил како младоженец на церемонијата во Москва.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @daria_nepogodova_

Неговата избраничка носела кафеав фустан со волани, сребрен вез и детали од тул и крзно, додека лежерно го наметнала крзненото палто.

Овие нијанси таман се вклопиле во нејзината огнена боја на коса. Единствениот проблем биле сандалите со огромна платформа.

Марина малку се борела со нив кога излегла од автомобилот бидејќи тој ден во Моксва паѓал снег.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Брачен пар од Србија починал од корона: Одбиле да одат во болница а синот на докторите им рекол дека ќе ги излекува со печено прасе!

Синот донел постар пар, татко му и мајка му, на преглед во клиниката за „Ковид“ …