(ФОТО) Евровизискиот победник продолжува да шокира: Сега се сликал ПОТПОЛНО ГОЛ!

Италијанецот Дамијано Давид, кој со својата група „Манескин“ победи на Евровизија, привлече огромно внимание кај жените со својот ексцентричен изглед, а сега на Инстаграм објави гола фотографија.
22-годишниот Италијанец плени со неверојатна харизма на која не можеа да одолеат сите жени во светот.


По скандалот со наркотиците и победата на Евровизија, тој ги полни весниците и интернет страниците, па така малку по малку се појавува нешто ново за него и неговиот живот.
Своите експлицитни и провокативни фотографии често ги објавува на Инстаграм, а сега објави и една само со женска торба над гениталиите.

 


View this post on Instagram

 

A post shared by Damiano David/Måneskin (@ykaaar)


Фото: Принтскрин/eurovisiontv

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Кејти Холмс ја нашла среќата по разводот со Том Круз: Актерката го покажала новото момче

Се чини дека Кејти Холмс нашла нова љубов По разводот со Том Круз, актерката ретко …