(ФОТО) ШОК – „Сфати дека можам да те избркам“: Девојка се шокирала кога пронашла список со правила кои и ги оставила мајката на нејзиниот дечко!

Една девојка нашла список со правила што и ги оставила мајката на нејзиното момче
Почетокот на врската е еден од најубавите периоди за секој пар, сè до моментот кога родителите ќе решат да се вклучат во врската.
Една девојка на потешкиот начин научила како изгледа кога се забавувате со „синот на мама“, односно кога мајката на вашето момче, за кога мислите дека е совршен, се меша во вашата врска.
Имено, таа го пронашла списокот што и го оставила нејзината идна свекрва, ако навистина сака да биде со нејзиниот син и дека треба да се придржува до тоа, за да не ја избрка.


Правила
1. Тој не е твој личен банкомат
2. Ако дојдеш во мојата куќа облечена како егзотичен играч, ќе те избркам
3. Ако видам неколку секси пораки на неговиот телефон, ќе те избркам
4. Сфати дека ако не ми се допаѓаш, повторно ќе те избркам
5. Сфати дека можам да те избркам
6. Тој е син на мајка. Ако немаш прстен на твојата рака, твоето мислење не е важно
7. Ти не си негов командант и не е на тебе да го менуваш. Прифатете го како што е или погледни го петтото правило
8. Тој е џентлмен. Јас го научив на тоа. Подобро да се однесуваш како дама за да го заслужиш тоа од него
9. Знам како можам да избегнам од затвор
10. Ако некако успееш да ги избегнеш овие правила и да завршиш со прстен на раката, знај дека ќе бидам нешто полошо од мајката на твоето момче, ќе бидам твоја свекрва
По објавувањето на оваа листа, многумина ја советувале оваа девојка веднаш да го остави партнерот.

Фото? Принтскрин/ТikTok/hotgirlsareswitiest

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Сексуалниот живот се подобрува во текот на есента, причината е повеќе од интересна!

За да откриеме како сезоните влијаат на нашето либидо, истражувачки тим од Универзитетот „Ludwig Maximilians“ …