(ВИДЕО) Го снимила кученцето како се обидува да каже нешто: „Мислам дека рече…“

Тиктокерката Џеси снимила преслатко кутре што неодамна го посвоила како се обидува да каже нешто, и во еден момент помислила дека тој ја нарекол мајко.
„Дали само го слушнав тоа или зборуваше мама?“, ги прашала своите придружници и тие се согласиле да го слушнат истото.

@jessyy.jjMy angel #fyp #puppy #foryou #dog #pitbull #YasClean


♬ original sound – Jessy


“Тој рече ‘мама’ многу јасно. Навистина прекрасно”, напишала коментаторка.
„Првпат слушам куче да вели ‘мамо’. Се чини дека се развиваат“, се пошегувал друг.
„Се надевам дека подоцна се мазевте“, додал трет.

Фото: Принтскрин/TikTok


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Привлечноста помеѓу овие знаци е нереална: Тие остануваат заедно додека смртта не ги раздели

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации …