(ВИДЕО+ФОТО) „ВО КАДАРОТ ВЛЕТАЛО ПАКЕТЧЕ“: Дали ова се НОВИ докази дека Италијанецот е вплеткан во уште ПОГОЛЕМ СКАНДАЛ!

На социјалните мрежи се појавила полемика!
По евровизискиот скандал каде гледачите и новинарите го обвинија италијанскиот пејач Дамиано Давид (22) за шмркање кокаин во директен пренос, фановите се обидуваат да му помогнат, но се појавиле нови „докази“ дека можеби Италијанецот навистина има врска со силните обвинувања.
Имено, се појавиле фотографии од масата на која седеа претставниците на Италија, но од поинаков агол.
Евровизија го објави овој скандал што го тресе целиот свет и, како што пишуваат странските медиуми, целиот бенд ќе биде тестиран за дрога, со цел да се отстранат сомнежите.
Бидејќи случајот не е завршен, доказите излегуваат на виделина. Откако се појавија слики на кои се гледа стакло околу победникот, сега се појави нова слика која поттикна сомнеж.
Фановите виделе бело пакетче на масата каде што седеле претставниците на Италија.

 

Социјалните мрежи се вжештиле од коментари дека не станува збор за кокаин, туку стуткана салфетка, додека други го мислеле спротивното. Кој е во право, проценете сами.
Погледнете го уште еднаш контроверзното видео, кое ја донесе Италија во центарот на скандалот по победата на Евровизија во 2021 година:

Фото: Принтскрин/Twitter

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

ТАЈНА ЗА СРЕЌЕН БРАК – НА ДЕНОТ НА ВЕНЧАВКАТА МИ ГО КАЖА ОВА И МНОГУ И БЛАГОДАРАМ: За 30. години брак не сум имала ниту еден проблем ниту со мажот ниту со децата!

Сопругот е прекрасен, а децата се образовани и успешни Ако вашиот семеен живот ПУКА ПО …