ОТКРИЕНИ ДОЛГО КРИЕНИТЕ ДЕТАЛИ НА РАЗГОВОРОТ ПОМЕЃУ ЏЕНИФЕР И АНЏЕЛИНА: Еве што измамената глумица и порачала на колешката!

Кога станува збор за љубовта, животот навистина не ја мазеше популарната холивудска актерка Џенифер Анистон, која зад себе има два неуспешни брака. Прво се омажи за педесет и шестгодишниот актер Бред Пит во 2000. година, а нивниот брак траеше пет години.
Причината за разводот, како што сите знаат, беше актерката Анџелина Џоли, во која Бред се вљуби за време на снимањето на филмот „Господин и госпоѓа Смит“. Не е тајна дека на Анистон и требаше долго време да се опорави после тоа, но неодамна беа откриени некои нови детали од тоа време, како што е состанокот на двете жени.


Имено, кога педесет и едногодишната Џенифер зборувала за Vanity Fair за тој период од нејзиниот живот, таа открила дека само еднаш ја запознала својата седум години помлада колешка Анџелина, на паркингот каде што се снимала серијата „Пријатели“. Тоа било во 2004. година, пред да започне снимањето на филмот „Господин и госпоѓа Смит“, во кој нејзиниот тогашен сопруг Бред и Анџелина беа во главните улоги.
Џен раскажала дека застанала кога ја видела Анџелина, по што таа и се претставила.

loading...


Тогаш таа и рекла: “Бред е толку возбуден што може да работи со вас. Се надевам дека добро ќе се забавувате”.
Таа немала идеја дека средбата на Анџелина и Бред ќе означи крај на нејзиниот брак и почеток на нивната љубовна приказна. Но, дури денес, по долго време, може да се чувствува тажно поради коментарот што и го испратила на својата ривалка, дури и не знаејќи дека таа и е ривалка.
Џенифер исто така признала дека Бред заминал наскоро откако ја запознал Анџелина.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО Една од најскапите СВАДБИ во светот чинела 60. милиони долари: Луксузот го изненадил светот, но приказната немала среќен крај

Младенците биле наследничката Ваниша Митал и бизнисменот Амит Батија Има парови кои мислат дека е …