(ФОТО) Имала околу 100. пластични интервенции, денес има 75 години и еве како живее!

Како е можно Шер, на 75. години, сепак да изгледа толку добро?
Дали знаевте дека Шер ги чува сите свои легендарни костуми во кои настапила и ја воодушевила публиката? Ги чува на посебна температура, чисти и ги подготвува за изложба.
Оваа актерка и пејачка искрено вели дека, дури и да сакала, не можела повеќе да ги облекува. Сепак, таа ги зачувала сите.
Сега имам 57 килограми, се здебелив!

 


View this post on Instagram

 

A post shared by Cher (@cher)


– Не ми е намерата да ги носам повторно, бидејќи веќе не сум толку слаба. Цел живот имав 48. килограми и веќе долго време ја немам таа тежина. Сега имам 57. килограми и не можам да ги облечам – вели Шер (75).
Шер добила 10. килограми! Сепак, 75-годишна жена која има 57. килограми сепак има совршена линија. Таа е во неверојатна состојба и има убаво лице. Како е можно тоа?
– Имам пријателка, д-р Барбара Штурм, и таа прави крем за моето лице и околу моите очи. Исто така, користам некои други производи, но активна сум, тоа е тајната – истакнува Шер.


 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cher (@cher)

Активна сум, вежбам секој ден и не користам млечни производи.
Шер сепак се облекува како млада жена и е воодушевена од стилот на Ким Кардашијан. Воодушевена е од фактот што Ким има црна коса како заштитен знак, како што тоа го правеше Шер. Денес таа е едноставно облечена, елегантна, но нема ни трага од костумите по кои се прослави.
– Кога започнавме да настапуваме со Сони Бон, носевме сценска облека како никој пред нас, па сите мислеа дека сме луди. Но, секогаш ве казнуваат кога први ќе направите нешто – се сеќава Шер.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cher (@cher)

Шер вежба секој ден во теретана и внимава што јаде. Таа не јаде млечни производи и месо. Не пуши и не пие. Кога има можност вежба двапати на ден. Таа прави стомачни, склекови и е во одлична форма.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cher (@cher)

Операции и пари
Шер заработила 370. милиони долари, а добар дел од парите ги вложила во пластична хирургија.

Фото: Принтскрин/Instagram/cher

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Познатиот композитор е целосно уништен: „Скршен сум, не напушти пред неколку часа“

Еден од најпознатите британски композитори, Ендрју Лојд Вебер, објави дека неговиот најстар син Николас починал …